Paso Puyehue Bed and Breakfast

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Kindvriendelijk

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Gasten van dit comfortabele Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura kunnen gemakkelijk Bahia Brava, gelegen op 10 minuten rijden verderop, bereiken. Tevens biedt dit hotel in Villa La Angostura fietsen te huur om de omgeving te verkennen.

    Het centrum van Villa La Angostura kan worden bereikt binnen 15 minuten lopen, en natuurlijke attracties zoals de Bosque de Arrayanes liggen hiervandaan. Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura is binnen 15-minuten rijden van Magic Carpet 3 gesitueerd. Deze bed en breakfast bevindt zich binnen 3 km van het Mirador Bahia Mansa.

    Naast een bidet, een apart toilet en een douche, zijn de privébadkamers ook voorzien van een haardroger en handdoeken.

    Gasten kunnen elke ochtend genieten van een heerlijk glutenvrij. In de buurt zijn restaurants, waaronder Valhalla, dat op binnen het bereik van deze accommodatie in Villa La Angostura ligt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:30 tot 20:30
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura

    Naast een bidet, een apart toilet en een douche, zijn de privébadkamers ook voorzien van een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Macro Details foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Bedden foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Buitenkant foto
    Private Bathroom Queen Room

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Macro Details foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Bedden foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Macro Details foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Buitenkant foto
    Driepersoonskamer

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Bedden foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Bedden foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Macro Details foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto
    Driepersoonskamer

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Wastafels foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Bedden foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Mensen foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Bedden foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Toiletten foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto
    Kamer met een King Size Bed

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Buitenkant foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Interieur foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Bedden foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Badkamer foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Bedden foto Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura Kamer foto
    Private Bathroom Quadruple Room

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wordt er huurservice geboden door Paso Puyehue Bed and Breakfast?
      Gasten krijgen de mogelijkheid om fietsen rechtstreeks bij Paso Puyehue Bed and Breakfast te huren.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Paso Puyehue Bed and Breakfast Villa La Angostura